Son güncelleme tarihi: LegoÇılgını 7 months önce
7 sesler
7 yanıt
  • Yazar
    Yazı
    Legopinion
    Yönetici

Geçen haftalarda Facebook’ta gezinirken Trlug  sayfasında görüp bayıldığım moc’u yapmaya karar verdim. Elimdeki parçaları toplayıp ve Bricklinkten sipariş hazırlayarak işe koyuldum. Mevcut tasarıma bir kaç değişik parça kullanarak “Eric Nowack” tasarımı olan Moc’un aynısını yaptım.

Mocun facebook linki.

Bricklinkten siparişimle başlayalım.

Sipariş öncesinde elimdeki parçalardan biraz yol almıştım;

Sipariş sonrasında bazı parçalarım eksik kaldı. Elimdeki bazı kapalı kutu değeri yükselmiş setlerin bir kaç tanesinden bazı parçaları almak zorunda kaldım.

Camı farklı olarak siyah olarak seçtim bu parçayi 1998 yılından RES-Q setinden aldım.

Ve efsane figürlerle 😀

Speed championsların radikal değişiminden sonra artık böyle moclara yönelmeye başlamak gerekiyor. Boyutu ve kendisi çok güzel görünüyor. Tek bir sorunumuz tekerleklerin pek dönmemesi onuda zamanla çözerim diye bekliyorum.

• Bu konu 7 months 2 weeks önce önce Legopinion tarafından değiştirildi.
    Cem
    Katılımcı

Paylaştığınız için çok teşekkürler, çok beğendim, sanırım bende deneyeceğim, belki eldekiler ile rengarenk bir batmobile yapabilirim 🙂

Governor
    Yönetici

şu rengarenk yapma meselesi benim de aklımda, çok güzel olmuş moc, tebrik ederim 🙂

amok
    Katılımcı

Off inanılmaz güzel. Çok teşekkür ederiz.

İçine Batman minifigürü sığıyor mu?

Ben de bundan yapacağım kesinlikle.

nikolyakov
    Katılımcı

Tekerleklerde kullandığınız pinleri tan yada gri olanlarla değiştirirseniz dönmeme sorununu çözersiniz. Maviler friction pin.

Damlaelmas
    Katılımcı

çok güzel olmuş 🙂 bu kadar parça stoğu inanılmaz… yeni moc u sabırısızlıkla bekliyorum 🙂

Legopinion
    Yönetici

@nikolyakov teşekkür ederim ilk fırsatta değiştireceğim. Böyle bir bilgi için teşekkür ederim aralarındaki farkı bilmiyordum.

@amok normal figürler giriyor batmanı deneyeceğim sanırım maskeden dolayı sorun yaşayabiliriz 😀

@Governor @cem Rengarek yaparlarsanız taşlarlar bizi 😀 Batman arabası siyah olur. Friends parçaları ile yapın hatta 😀

@damlaelmas Sıradaki şeyi daha özgün ve kendi mocumuz olsun o zaman :O

LegoÇılgını
    Katılımcı

Güzel olmuş ellerinize sağlık ben böyle speed champions boyundaki şeylere bayılıyorum 🙂

Bu konuyu cevaplamak için giriş yapmalısınız.