• Yazar
    Yazı
    Palet
    Katılımcı

Merhabalar, 2000’li yıllarda çocuklarımın merakı ile topladığımız ve bugüne kadar gelen Bionicle’larım. 2 tanesisini ayağı eksik sadece. 🙂

8581 Kopeke’nin sağ ayağını sonradan tamamladım. 🙂 8590: Rahkshi Guurahk ile 8588: Rahkshi Kurahk sol ayakları eksik sadece 🙂

Governor
    Yönetici

Şu korona olmasaydı BL siparişiyle hemen onları da tamamlardınız ama ptt kargolar sıkıntılıymış sanırım, geçen sordum bir arkadaşa gelen de var gelmeyen de var dedi takipli gönderilerden. Valla insanın her yönden canı sıkılıyor, dolar euro gene uçtu gitti bi de üstüne

phoenixugur
    Katılımcı

Ah, Bioniclelar. System desem degil, teknik desem degil.
    Lise hazirlikta iken 8581 Kopeke den bir tane almislistim. Hala duruyor. Ufak cocuklar gelince ellerine veriyorum, benim lego setlerden uzak dursunlar diye.

Sadece ben degil, aslinda cogu legocu Bionicle lari sevmiyor. Iki sene once cok buyuk bir lego lotu aldim. Icinde pinomatik setler, cok eski city setleri, teknik setleri vardi ve bionicle setleri vardi. bu Lot ile icinde bir cok bionicle var diye kimse ilgilenmedi. Bu sayede icindeki sadece bir pinomatik set fiyatina hepsini almistim. Devasa bir envanterim olmustu. Bunun icin Bionicle a mutesekkirim.

Palet
    Katılımcı

Teşekkürler yorumlarınız için. BL’den bakıp buldum bile ama şu günlerde sipariş vermeye korkuyorum bende.

2000’li yılların başında benim oğlanlarının özellikle de küçük oğlumun favorileriydi bunlar. Görüntü ve şekilleri itibariyle ilgilesini çekiyordu sanırım. Fiyat açısından da uygundu galiba. 🙂

Benim de pek ilgimi çekmemişti ama Yıllardır bir büyük poşet içinde yatak altında muhafaza etmiştim. Kutuları dahil. Geçen hafta çıkartıp tekrardan yaptık ve rafa koyduk. 🙂

Emre Aşıklar
    Katılımcı

verilecek bionicle varsa alırım 🙂
    varsa söyliiyin

• Bu yanıt 3 months önce önce Emre Aşıklar tarafından değiştirildi.

Bu konuyu cevaplamak için giriş yapmalısınız.