Bu konu içeriyor 1 ses ve sahip 0 yanıt.
1 ses
0 yanıt
  • Yazar
    Yazı
    lego herif v2
    Katılımcı

Merhaba yine bir speeder bike tasarımı yaptım. Uçan araçlar tasarlamak bana çok eğlenceli geldiği için genelde bu konu üzerinden tasarımlarını yapıyorum. Studio programında tasarlamaya başladım.

Tasarlamaya ilk başladığımda bunu yaptım fakat gerçeğini yapmaya başlayınca biraz eksik hissettirdi.

En sonunda bu ortaya çıktı. Lego mağazasındaki duvardan aldığım parçalar inanılmaz işime yaradı.

Tasarımlarımın başına talihsizlikler gelmesine karşı onları Studio ile dijital ortamda tekrar canlandırıyorum. Daha önce böyle şeyler başıma geldiği için bu program bana çok yaradı 😀 .

Alttaki şeffaf parçalar takılı değil. Motorun daha iyi gözükmesi için yerleştirdim.

KH12’nin güçlü motorunu soğutmak için pek çok hava giriş ve çıkışı var.

Yanlardaki ne yeşili olduğunu bilmediğim parçalar turbolar. KH12’nin çok yüksek hızlara çıkmasını sağlıyorlar.

Önde büyük ızgaralar ve far var.

Motorun bilgilerini gösteren bir panel ekledim.

Arka egzoz çıkışı ve yanlardaki stop lambaları.

Alttaki açılı parçalar ile motorun yan kısmındaki parçaların uyuşması isteyerek olmadı ama tasarımdaki en sevdiğim yerlerden birisi oldu.

Alta kaldırıcı egzoz çıkışları yerleştirdim. Arka egzoz çıkışına kırmızı ve turuncu şeffaf parçalarla alev efekti yaptım.

Eski forumda paylaştığım B4A-J ve yeni üretim KH12.

Gelecekte daha çok speeder bike yapıp garajımı genişletmek istiyorum. Eleştiri ve önerileriniz varsa lütfen belirtin. Kendimi geliştirmek ve daha güzel tasarımlar yapmak istiyorum. 🙂

Bu konuyu cevaplamak için giriş yapmalısınız.