• Yazar
    Yazı
    lego herif v2
    Katılımcı

Selamlar
    Yine bir speeder bike ile buradayım. Bu uçan motorlar en büyük tutkularımdan birisi oldu diyebilirim.

Bu sefer eski Mandalorian setimdeki minifigürler için tasarladım.

Öyle çok bir numarası olmayan bir de stand yaptım.

Öne vazgeçilmezim olan farları ekledim. Biraz altta kaldılar ama görüş için sıkıntı olacağını pek sanmam.

Genelde tasarımlarımı simetrik yapmaya özen gösteririm fakat bu sefer alışkanlıklarımın dışına çıkmaya karar verdim. Sonuçtan çok memnunum.

Arkada pek özellik yok. Arka farklar ve iticiler var.Bu ışık mevzusuna çok takıntılı olduğumu biliyorum.

Geldik en sevdiğim kısma 🙂 . Burayı bir dişli mekanizması olarak düşündüm. Gücü öndeki motordan arka alttaki iticilere iletiyor. Bu mekanizma sayesinde çok yüksek hızlara ulaşılabiliyor.

Mandalorian, sürüşünü tamamladıktan sonra göreve gitmeden önce silahlarını alıp kameraya poz vermeyi ihmal etmiyor 😀 .

Güç sizinle olsun.

Cem
    Katılımcı

Çok güzel olmuş, ayrıca stand üzerindeki yatık duruşu hareketlilik katmış güzel bir detay bence…

Legolord
    Katılımcı

Speeder olayı güzel oluyor. Hem az sayıda parça istiyor, hemde bir iki slope’la estetik katmak kolay oluyor. Benimde elimde yılan hikayesine dönen bir iki speeder çalışmam var. Bir ara bitireceğim inşallah.

Bu konuyu cevaplamak için giriş yapmalısınız.