• Yazar
    Yazı
    Legollica
    Katılımcı

Bir süre önce Lego Ideas’ta yayınladığım Ortaçağ Gözetleme Kulesi.
    PS: Herkes nerede?
    3 by Mengish[/url], on Flickr

1 by Mengish[/url], on Flickr

2 by Mengish[/url], on Flickr

• Bu konu 2 weeks 4 days önce önce Legollica tarafından değiştirildi.

Castle & Pirates

Burak Görür
    Katılımcı

çok güzel olmuş elinize sağlık. kale teması bir çoğumuzun legoya olan düşkünlüğünün nedeni zaten ama ideasda bir türlü popüler olmadı. ideas linkiniz varsa paylaşın belki oy kullanmak isteyenler çıkar.
    herkes biyerlerde dolar arttı lego pahalandı covid hepimizi talan etti zaten herkes içine çekildi. umarım bu dark age de geride kalır.

Technicman
    Katılımcı

Bence süper olmuş emeğinize sağlık. Burağa katılıyorum ideas linkiniz varsa oylamak isterim.

Legollica
    Katılımcı

çok güzel olmuş elinize sağlık. kale teması bir çoğumuzun legoya olan düşkünlüğünün nedeni zaten ama ideasda bir türlü popüler olmadı. ideas linkiniz varsa paylaşın belki oy kullanmak isteyenler çıkar.
    herkes biyerlerde dolar arttı lego pahalandı covid hepimizi talan etti zaten herkes içine çekildi. umarım bu dark age de geride kalır.

Bu arada forumda nikimi değiştirmiştim. Eski üye Mengish ben.
    Forumların eski popülerliğinin olmadığını biliyorum ama özellikle bizimki gibi topluluklar için önemliler hala. Türk lego topluluğu, Kuzey kalesi, istanlug ile çok şey öğrendim şahsen. Şimdi Instagram’da rastgele Türk legocular ile karşılaşabiliyorum. Bir de lug durumu vardı. O ne oldu acaba?
    Tasarımımı beğenmene sevindim Burak. Güzel sözlerin için teşekkürler.

Bence süper olmuş emeğinize sağlık. Burağa katılıyorum ideas linkiniz varsa oylamak isterim.

Teşekkürler Technicman.
    Bu da ideastaki linki: https://ideas.lego.com/s/p:59345c9edafe41d1a88a5aafdb307699

Castle & Pirates

yesim_hamsi
    Katılımcı

Elinize sağlık, çok güzel.

Bu konuyu cevaplamak için giriş yapmalısınız.