• Yazar
    Yazı
    lego herif v2
    Katılımcı

Selamlar.
    Baştaki tasarımım çok farklıydı ama elimdeki parçalar yetersiz gelince bu speeder bike ortaya çıktı. Daha önce böyle bir tasarım yapmamıştım.

Diğerinden farklı olarak koltuk ekledim. Bu çok daha lüks ve rahat bir sürüş deneyimi saylıyor. Arkadaki koltuk duruma bağlı olarak çıkabiliyor. Böylece çantalı minifigürler de rahatça binebilir.

Yanda kırmızı çizgiyi korumaya özen gösterdim.

Altın en sevdiğim kısım olduğunu söyleyebilirim. Kırmızı hat çok hoş gözüküyor.

Diğer tasarımlarımın aksine bu sefer ışık ekleyecek uygun yer bulamadım kendime. O yüzden bu tasarım ışıksız kaldı. Kırmızı diş parçalarının şeffaf beyaz versiyonu olsaydı oldukça güzel olabilirdi.

Arka 2 çıkış var. Buraya ışık ekleyebilirdim ama öne ekleyemediğim için buraya da koymadım.

Bazı parçalar biraz hırpalanmış gözüküyorlar. Bunlar çok eski parçalar ve çocukluk dönemimde uzun yıllar boyunca dişlerimin zulmüne maruz kaldılar 🙁 . Elimde parça durumundan dolayı mecburen bunları kullanmak zorunda kaldım.

Sith Trooper’lar için de güzel bir araç olabilir. Siyah kırmızı renk kombinasyonu onlar için daha iyi olur tabi.

Bu tasarım benim için farklı bir deneyim oldu. Bazı parçaları hiç kullanmadığım şekilde kullandım. Sonuçtan çok memnunum.

Alpollo99
    Katılımcı

Hoş olmuş retro bir havası var.

Bu konuyu cevaplamak için giriş yapmalısınız.