• Yazar
    Yazı
    acharad
    Katılımcı

Artık yazacak bir şey bulamıyorum. Her yıl zam zam zam. Bugün baktığımda yine %20-30 civarı bütün setlere zam gelmiş. Döviz artalı epey zaman oldu, bu zamana kadar zam gelmeyince biraz umutlanmıştım ama yine hayal kırıklığı oldu.

PurpleZGR
    Katılımcı

10 dolarlık setlerin 100 liranın üstünde olacağı günleri hayal bile edemiyordum. Durum kabus gibi. Yeni çıkan Çiçek Buketi setini gördüğümde bir MOCer olarak bu set bana “BENİ AL!” diyen mükemmel bir parça paketiydi. Almayı da planlamıştım, ta ki fiyatını görene kadar.

Alpollo99
    Katılımcı

Bu fiyatlar ile nasıl satış yapmayı bekliyorlar acaba, Lego pazara gore belirlemiyor muydu fiyatlandırması? Hem fiyatlar fırladı hem de indirim yapmaz oldular 🙁

Cem
    Katılımcı

Muhtemelen bu zamlardan sonra almak istediğim setlerin çoğunu alamayacağım, umarım bu zamlar çıkacak kampanyalar/indirimler ile biraz dengelenir. Bu işi hobi olarak yapmaya çalışıyoruz, bizler için olumsuz bir gelişme olduğunu düşünüyorum.

lego herif v2
    Katılımcı

Artık indirimsiz almayı düşünmüyorum. Önceden nadir de olsa indirimsiz almaya değecek setler oluyordu ama bu zamlardan itibaren çoğu set limitimi aştı.

Bu konuyu cevaplamak için giriş yapmalısınız.