✅ LEGO Studios 1356 Stuntman Catapult seti Fotoğraflı incelemesi

2000 dolayları ve öncesine ait tüm efsane setler

Moderatörler: Legopinion, MicrOmega

Kullanıcı avatarı
Sefa
Tasarımcı
Tasarımcı

Prş Şub 02, 2017 11:07 pm

Kod: 1356
Set Adı: Stuntman Catapult
Tema: Studios
Üretim Tarihi: 2001
Parça Sayısı: 22
Fiyat: 4 $

Daha önce incelemesini yaptığım diğer iki Studios temalı setin aksine şu an inceleyeceğim bu set aslında bir polybag. Bu nedenle içeriği pek de zengin değil. Yıllar evvel, diğer iki seti satın aldığım Brinklink satıcısının hediye olarak paketin içine eklemesi sayesinde sahip oldum bu mini sete. :)

1.jpg
2.jpg
Dublör mancınığı temalı setimizde 1 adet yönetmen ve bir adet dublör olmak üzere toplam iki minifigür bulunuyor (Bir polybag açısından makul bir sayı). Bu setin bana göre en can alıcı parçası ise yönetmenimizin elindeki klaket. Klaketin yüzeylerinde sticker yapıştırmak yerine direkt olarak baskılı parça kullanmayı tercih etmiş LEGO firması. Benim gibi sticker düşmanı biri açısından 10 numara 5 yıldız bir hareket olduğunu söyleyebilirim.

Dipnot: Mancınığımıza figürü yerleştirdikten sonra bıraktığınız andan itibaren minifigürü göz takibinden ayırmayın. Aksi halde fırlayıp giden minifigürü bulabilmek için oldukça fazla zaman heba edebilirsiniz (başıma geldi, oradan biliyorum).
-----
Sticker düşmanı DUPLOCU B)

Kullanıcı avatarı
Technicman
Moderatör
Moderatör

Prş Şub 02, 2017 11:40 pm

süper olmuş Sefa eline sağlık bir polybag den beklenmeyen mf sayısı. Klaket ayrı güzel
Sorun varsa Technic çözer B)

• Bilgi
  • Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir