%40 indirim 8 ocak-11 şubat arası

LEGO® ile ilgili duyuruları, set/promosyon haberlerini, piyasadaki indirim kampanyalarını burada paylaşabilirsiniz.

Moderatör: archuman

Lannister
Acemi
Acemi

Cmt Oca 12, 2019 9:06 pm

Sanırım bu indirimi duymayanınız yoktur. Benim asıl konuşmak istediğim fiyat lego türkiyenin fiyat politikası. Şu vakte kadar gelmeden eylül ekim gibi yapsalardı ya şu indirimi, ya da bazı setler değil de bütün setlerde olsaydı indirim. Yanlışsam düzeltin genelde yıl sonunda olurdu büyük indirimler. yeni yıla pek sarkmazdı. .ekonomik kötü gidişat iyice belirginleştikten sonra ne satsak kardır gibi mi düşünüyorlar acaba? Enflasyon sene içinde iyice arttıktan sonra nasıl bir fiyat politikası izleyecekler acaba? tamam bu forumdakiler gene dişinden tırnağından arttırır alır legosunu ancak bu onların dişinin kovuğuna yetmez. orta sınıfın almaya devam etmesi için ne yapacaklar acaba?

Kullanıcı avatarı
amok
Meraklı
Meraklı

Pzr Oca 13, 2019 2:21 am

Gecen sene de somestr’da ayni indirim yapilmisti. Yuzde 40. Aynisi yani :) Retired (artik uretilmeyecek) setlerin stoklarini eritmek icin yapiyorlar, yeni setlere raflarda yer acmak icin...

Kullanıcı avatarı
Legolord
Tasarımcı
Tasarımcı

Pzr Oca 13, 2019 3:18 am

Valla bana uyar, aklımda kalan setlere bir bakacağım.

Kullanıcı avatarı
pekaziz
Meraklı
Meraklı

Pzr Oca 13, 2019 5:33 am

Elves serisini tamamlamak için iyi bir fırsat oldu :)

Kullanıcı avatarı
Dizman
Acemi
Acemi

Pzr Oca 13, 2019 2:07 pm

Alacağım setler sadece yeni technic setleri. Onlarda indirim varsa ne âlâ.
MADE IN MAPI

Kullanıcı avatarı
Legolord
Tasarımcı
Tasarımcı

Pzt Oca 14, 2019 8:04 am

Dizman yazdı:
Pzr Oca 13, 2019 2:07 pm
Alacağım setler sadece yeni technic setleri. Onlarda indirim varsa ne âlâ.
Dün Palladium Toyzz'daydım. İndirim sadece eski setler için vardı. Daha çok Ninjago setleri için gibiydi. Çok azda Star Wars, City ve diğer. Technic dikkatimi çekmedi, belirgin bir set yoktu.

Separator
Acemi
Acemi

Pzt Oca 14, 2019 9:49 am

ToyzzShop'un "bazı" şubelerinde %40 indiriminden ayrı olarak 2019 yılının yeni setlerine (LEGO MOVIE 2 ve TECHNIC setlerini de kapsayan) %20 indirim var. Örneğin Ankara'daki Kentpark Şubesinde olduğu gibi :D

fisherman
Meraklı
Meraklı

Pzt Oca 14, 2019 5:45 pm

Şahsi fikrim ciddi ciddi bir kaç set dışında (şu tipsiz kazıcı, kargo tren, fishing store ve bmw haricinde) diğerleri incik boncuk oyuncak tadında setlere indirim yapılmış. Zaten ciddi setlerde bir kaç saat içinde ilk gün sıfırlanmış. Benim anlamadığım adam gibi setler bir yıl içinde satıldı/tüketildi de şu 4 set mi indirime kaldı anlamadım.

Ki zamanında Satürn V ile beraber fishing store bir ara piyasada çok az var, stok yok gibi geyiklerle 1.500 TL satan/satılan setin 509 TL ye indirime girmesi aslında lego işinin biraz nasip birazda aceleye getirilmemesi gerektiğini gösterdi bana, resmen çok iyi fiyata verdiler. Ben bu sene sonu saturn V ve Vestas winf türbininde indirime girmesini bekliyorum. Nasip kısmet görcez

Kullanıcı avatarı
Legolord
Tasarımcı
Tasarımcı

Sal Oca 15, 2019 8:17 am

İndirimde bazı Star Wars setleride vardı, ben bir tane Chewbacca aldım bizim ufaklığa. İncelemelere koyacağım birazdan. Yalnız %40 ciddi bir indirim, gerçekten insanın aklı birçok sette kalıyor.

fisherman
Meraklı
Meraklı

Sal Oca 15, 2019 5:06 pm

Araya farklı setler için %25 lik indirimleri sıkıştırmışlar bilginiz olsun.

fisherman
Meraklı
Meraklı

Çrş Oca 16, 2019 3:16 pm

11.Ocak Cuma günü verdiğim sipariş hala onay bekliyor diyor? Bu şekilde ne zamandır siparişi bekleyen var mı? Bir defa aradım bilmem sipariş yoğunluğu dediler ama bu kadar gün farkı mantıklı mı?

Kullanıcı avatarı
Dizman
Acemi
Acemi

Çrş Oca 16, 2019 9:12 pm

Yeni technic setlerde bir indirim göremedim.
Var mı yeni setlerden alan?
MADE IN MAPI

Kullanıcı avatarı
jackred
Acemi
Acemi

Pzt Oca 28, 2019 1:15 pm

Amazon Türkiye haftasonlari ve diğer anlık indirimleri ile tok satıcı piyasasını biraz terbiye etti bence. Ürün çeşidi de tüm kataloğu kapsayacak hale gelirse işte o zaman Lego makul bir kar marjıyla satılmaya başlanır.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Kullanıcı avatarı
Governor
Tasarımcı
Tasarımcı

Sal Oca 29, 2019 10:09 am

jackred yazdı:
Amazon Türkiye haftasonlari ve diğer anlık indirimleri ile tok satıcı piyasasını biraz terbiye etti bence. Ürün çeşidi de tüm kataloğu kapsayacak hale gelirse işte o zaman Lego makul bir kar marjıyla satılmaya başlanır.

bu bahsettiğin anlık indirim nasıl oluyor? Amazon ilk açıldığında bir adet dremel versatip almıştım 2 haftada elime geçti, ondan sonra tövbe ettim mng kargoya seçenek sunana kadar sizden almam dedim ama sen böyle söyleyince merak ettim şimdi
Modülerin hastasıyım, rampaların ustasıyım B)

fisherman
Meraklı
Meraklı

Sal Oca 29, 2019 10:39 am

jackred yazdı:

Bence de güzel oldu.

Kullanıcı avatarı
TEORI
Montajcı
Montajcı

Sal Oca 29, 2019 12:12 pm

Belki biliyorsunuzdur ama yazayım. D&R ve panel de yeni ürünlere %10 ila %15 arasında indirimler var. %40 kapsamı dışında kalanlar özellikle. Bir bakın derim.

Kullanıcı avatarı
jackred
Acemi
Acemi

Çrş Şub 06, 2019 1:06 pm

Governor yazdı:
jackred yazdı:

bu bahsettiğin anlık indirim nasıl oluyor? Amazon ilk açıldığında bir adet dremel versatip almıştım 2 haftada elime geçti, ondan sonra tövbe ettim mng kargoya seçenek sunana kadar sizden almam dedim ama sen böyle söyleyince merak ettim şimdi
Anlık sözcüğü çok da yerinde olmadı belki ama ben şöyle bir yol izliyorum. Almayı aklımın ucundan geçirdiğim ne kadar set varsa, save for later listemde tutuyorum. Her sabah ofise geldiğimde hızlıca bir göz attığımda %5 - %50 arası değişkenlik görüyorum.
Genellikle haftasonu olmakla birlikte, herhangi bir gün belli bir temada ya da tekil birkaç üründe müthiş indirimler söz konusu oluyor.
UCS, Creator Expert gibi bayrak gemisi setleri Amazon şimdilik kendisi getirip satmadığı için ortalıkta 1500 liraya modüler, 29900 liraya da millenium falcon satan aklı evveller de bulunuyor elbette. Satıcıyı Amazon olarak filtreleyip arama yapmakta fayda var :)

• Bilgi
  • Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir